google-site-verification=43CtGw889zVrrv3Gz8RDmmRl2vq0Im6imyA_77YNOnY
תוספות בניה קלה

תוספות בניה קלה, כיצד והאם בכלל כדאי לבצע?

[contact-form-7 id="448" title="צור קשר רחב"]

רבים פונים אלינו בשאלה, האם כדאי לעשות תוספות בניה קלה? במאמר זה החלטנו לחרוץ גורלות ולתת לכם מענה אמיתי לשאלה האם וכיצד ניתן לבצע תוספות בניה קלה? מוכנים? היכון…צא!

תוספות בניה קלה – השיטה של בנייה קלה נתגלתה ע"י מיטב הקבלנים כפתרון האולטימטיבי  ויעיל לעבודת תוספת הבניה. החל מהוספת ממ"ד, הגדלת הדירה, פיצול חדרים, שדרוג חדר האמבטיה, שיפוץ חדר אוכל והמטבח, התקנת מרפסת, הוספת חדר חיצוני, חנייה שנייה, או אפילו הוספה של קומה נוספת לבניין המגורים – המשמעות של הבניה הקלה עם שילוב החומרים האיכותיים והידידותיים לסביבה כגון, זכוכית, גבס, אלומיניום ועץ היא יתרון הלכה למעשה וגורם לבנייה קלה להראות יותר טוב ונכון לכולנו מתמיד. עם השנים ההתקדמות לא איחרה לבוא, אתה הגיעו המצאות וחידושים ושינויים גדולים בטכנולוגיה של הבנייה הקלה, האבולוציה ההתפתחותית של היישומים של הבניה הקלה התרחבו והיום אין מתחרה לה, אין אופציה יותר טובה וקלילה כמו בניה קלה בתחום תוספות לבנייה, הוספה או שיפוץ בתים נרחב או נקודתי.

תוספת בניה קלה

עם אלו שיטות רצוי ליישם תוספות בניה קלה

בפסיקה זו ננסה להביא לכם את הידע שלנו בכל מה שמדובר על המגוון הרחב של תוספות בנייה קלה, עם שיטת הבנייה הקלה העתידית להגיע. להלן רוב הדוגמאות הפופולריות יותר בתחום,

כיצד כדאי יותר להוסיף קומה

אז באיזו דרך יותר קל לבצע את הוספת הקומה? ניחשתם נכון, בשיטת תוספות בניה קלה הרבה יותר נוח ליישם, לבצע בפועל את הוספת הקומה, מעבר לכך  תוספת בנייה של קומה שלמה היא פרויקט מורכב מאוד אשר דורש לוגיסטיקה רבה, תיאומים וידע מקצועי. הוספת קומה בגג הבניין בשיטת זו היא דרך אידאלית מהסיבות הבאות, זה קל לשיפוצניק או לקבלן השיפוצים יותר לביצוע, יעיר יותר ומהיר..מעבר לנוחות. כמבצעים תוספות לבנייה קלה עושים שימוש בחומרים שמתאימים לאופי ולקומת הגג, כל זאת מכיוון שישנה רגישות של שמש, רוח, אקלים לא רגיל אשר קיים בחדר רגיל, מדובר בגג אשר חשוף הרבה יותר מהרגיל ובאופן קיצוני ולכן, יעשו שימוש בניגוד לבנייה הרגילה בתוספות של בנייה קלה ובקונסטרוקציה מיוחדות וייחודיות שהם אלומיניום או פלדה על מנת ליצור בטיחות ייתר במקרים כמו רעידות אדמה, דבר המתייחסים אליו רבות כשמבצעים תמ"א 38.

כשלא קיים ממ"ד ויש צורך להוסיף כזה

לצערנו במזרחי התיכון ובפרט בארצנו הקטנטונת יש דרישה לממ"ד, את הסיבה כולנו יודעים. הדרישה בשנים האחרונות הולכת וגדלה ובמבנים חדשים ישנו החוק אשר דורש זאת בימינו. בעזרת הטכנולוגיות החדשות ושיטת הבנייה הקלה יש את היכולת לבצע את השיפוץ, ההוספה הנדרשת בקלות ובמהירות ייתר מהבנייה הקונבנציונלית להקמת מרחב מוגן (ממ"ד כדת וכדין).

תוספת של בניה קלה

כשרוצים להוסיף חדר עבודה או מיגורים

אנו לא מכירים בית בישראל שלא היה מעוניין להוסיף עוד חדר, אפילו אם יש לו מספיק חדרים יש תמיד את הרצון לשדרג, טבע בני האדם 🙂 אולי חדר עבודה, חדר לכביסה, או חדר משחקים, תמיד תמיד אפשר למצוא יעוד, בואו נגיד שזו לא הבעיה. במקרים אלו תוספת חדר באמצעות הבניה קלה זה אידיאלי, וניתן לביצוע באופן קל ופשוט יותר, זול ומהיר מאוד. את התוספת לחדר העבודה או חדר המשחקים ניתן לבצע גם הגג הבית, או בצידה של הדירה ע"י תומכים, דבר זה הוא אופייני מאוד לתחום הבניה הקלה ונהוג לבצע זאת ע"פ רצונות של הלקוח וצרכיו, כמו כן גם בבית פרטי, וילה, קוט'ג הממוקם על פני הקרקע (ללא שותפים מתחת או למעלה) המעוניין לשנות/להוסיף חדרים בהרחבה נוספת.

תוספת בניה קלה בעץ, פתרון טוב יותר?

כשאנו נותנים דוגמאות לבתים פרטיים צמודי קרקע, תוספות בנייה בעץ יכולות להיות הדבר הכי נכון, משלים ומתאים מבחינה אסטטית, בריאה לסביבה ומאימה לצרכים של בעלי הבית. מעבר לכך כמובן שמדובר בפיתרון אידיאלי ונוח מבחינה פיננסית לתוספת בניה קלה בעץ שעומד כיתרון גדול מאוד לתחום הבניה הקלה. אז מה בונים עוד עם בנייה קלה כתוספת וגם כגורם דומיננטי בעץ? בונים בניה קלה בעץ צימרים שעם הזמן נהיו טרנד בחדרי האירוח בצפון ובבתים פרטיים ישראלים ברחבי הארץ, העץ כבר מזמן נתן שיק של עיצוב והכתיב את ציו האופנה בעולם הפרגולות, פרקטים, חומר גלם של עץ ניתן לבצע הרבה עבודות מעוצבות אשר נותנות נפח רחב של שימושים בעץ מבחינה פרקטית ועיצובית.

מה עוד ניתן לבצע עם עץ וליישם כתוספות לבניה קלה? הוספת חדר, הרחבה של סלון הבית, הוספת קורת גג לחנייה מקורה, הוספת גגון לעליית הגג שתגן עלינו מפני השמש, הוספת פרגולה בכדי ליצור הצללה במרפסת או בגינה על מנת להגן מפני הקרנית של השמש. עם בנייה קלה בחומר של עץ ניתן לעבוד ללא אבק כמו זה הקיים בבנייה רגילה, לכן אפשר לישון בשקט, לשפץ ולהישאר באותו השלב גם לגור בבית במקביל. הבניה הקלה בהכרח יכולה לייעל את הזמינות של העבודה, ואת היכולת שלך כדייק להישאר במבנה ולא להשכיר דירה אחרת. דבר זה גם נותן לך את השקט הנפשי של להיות בסביבה של קבלן השיפוצים בעת הבנייה.

חברת ע.ד פרויקטים היא אחת החברות המתמחות בבנייה קלה או בתוספות לבנייה קלה, נסו אותנו, צרו קשר ונחזור אליכם עם תיק עבודות, רעיונות ונזמין אתכם לקפה חינם.

לחצו כאן לשירות אמין של קבלן שיפוצים מומלץ

[contact-form-7 id="448" title="צור קשר רחב"]

Save

Save