google-site-verification=43CtGw889zVrrv3Gz8RDmmRl2vq0Im6imyA_77YNOnY
קבלני שיפוצים במרכז ראשי עליון

קבלני שיפוצים במרכז

[contact-form-7 id="1238" title="צור קשר רחב_TEst"]

חיפשת קבלני שיפוצים במרכז, בתל אביב, ראשון לציון, רמת השרון, הוד השרון? הגעת למקום הנכון!

קבלני שיפוצים במרכז - חברת השיפוצים ע.ד פרויקטים הם חברה קבלנית רשומה אשר עוסקת בכל סוגי השיפוצים ,בחלקו החיצוני של המבנה ובפנים, בניה קלה, וברשות חברת ע.ד פרויקטים ניסיון עשיר בבנייה ושיפוצים, עיצוב מתחמים לבתים פרטיים ודירות וותק של מעל ל 10 שנים בתחום השיפוצים.

חלק מהעבודות שלנו:

אנו עובדים לרוב באזור המרכז, תל אביב, הוד השרון, רמת השרון, נס ציונה, רחובות, צפו במגוון הרחב שלנו ובתיק העבודות של השיפוצים שביצענו בדף פרויקטים. אם חיפשת קבלן שיפוצים במרכז תל אביב, הוד השרון וכד' עשיתם חיפוש נכון, א' האזור מגורים של הקבלן חשוב גם עבורכם, ככל שיהיה קרוב כך בפרויקט שלכם זמינותו תהיה. ב' השילוב של עבודה וניסיון באזורים אלו חשוב מכיוון שלא כל קבלן יודע ואוהב לעבוד עם אוכלוסיה מסוימת. לנו הניסיון והיתרונות ברורים, שירות, אדיבות, מצוינות הן לא סתם ססמאות מבחינתנו, תנו לנו להוביל, לייעץ ולתת לכם את השירות הטוב ביותר עבור השיפוץ הנדרש. הרימו טלפון ולא תתנצלו, נגיע לאפיין, להעריך ולתת הצעת מחיר מדויקת ללא חריגות מיותרות.

קבלן שיפוצים במרכז

קבלני שיפוצים בתל אביב

קבלן שיפוצים מומלץ מהמרכז מקצועי באשר יהיה, חשוב שהוא יהיה גם קבלן רשום לשיפוצים, זאת היות וחשוב לכם שיהיה לפרויקט אשר אתם משקיעים ממיטב כספכם "אמא ואבא" חברת ע.ד פרויקטים שמחה לציין את התחומים בהם היא מתמחה ונותנת שירות מעל ל 10 שנים באזור תל אביב, המרכז והצפון, להלן הרשימה המצומצמת של הפעילויות שלנו,

 • חיפוי וריצוף
 • הריסת קירות
 • הריסת מבנים
 • אינסטלציה
 • עבודות צבע
 • שיפוץ אמבטיה
 • עבודות גבס
 • עבודות חשמל
 • עבודות אמנותיות
 • ריצוף
 • ועוד...

מה הרווח שלכם משיפוץ בדירה?

לרכוש דירה חדשה זה יקר! השיפוץ של הדירה שלכם יחסית הרבה יותר זול. הידעת? לפעמים בתכנון נכון מראש ניתן לחסוך הרבה כסף וגם להוסיף חדר או שניים לדירה הקיימת עם שיפוץ חכם. בדיוק כפי שניתן להוסיף חדר או שניים במידה ובדירה קיים שירותים ומקלחת אחת, ניתן להוסיף שיפוץ אמבטיה, שירותים נוספים לאחר השיפוץ, הכל אפשרי...צריך רק לבקש!

קבלן שיפוצים במרכז הארץ

לאלו דברים חשוב להתייחס וכדאי לעשות בעת שיפוץ דירה?

 • צנרת: צינורות המים הישנים כבר בלויים, כבר פירקתם את כל הקרמיקה, לא תחליפו בשביל השקט הנפשי למשך 30 השנים הבאות? מעבר לכך, היום ישנם כבר תקנים חדשים וכדאי שתעמדו בסטנדרט העדכני.
 • בית חכם: אם כבר אתם עושים שיפוץ כללי, נחליף את הדברים החשובים באמת, ננצל הזדמנות זו להתחדש ולחדש לכם, המערכות הישנות אינם חסכניות ואינם יעילות, ישנן נפילות וקפיצת חשמל בעת עומסים. ואילו במערכות חשמל חדשות הכל יותר משתלם, נוח וקל, חסכוני כבר אמרנו? במידה וקיבלתם אור ירוק (גם תקציבית) להחליף מערכת חשמלית בדירתכם, חשוב להחליף את המערכת שתהיה תלת פאזי יחד עם בית חכםעל מנת לחסוך משמעותית באנרגיה של צריכת מכשירי חשמל.
 • חלוקה מחודשת לדירה- ניתן להוסיף חדר או שתיים על מנת להרוויח , אם לצורך דירה להשקעה ואם לצורך דירה עבורכם, לילדכם.. בכדי לבצע חלוקה מחודשת של הדירה אנו ממליצים להיעזר בחברה אשר מתמחה בנושא עיצוב דירה, מעצבת פנים שתדע לנצל בצורה נכונה את החלל של הדירה שלכם, הנתונים משתנים מדירה לדירה ולכן חשוב לקבל דיעה מאיש מקצועי אשר עוסק בתחום ביום יום ומודע לאופנה, טרנדיות וביקוש.
 • דלתות - דלת ראשית ודלתות הפנים אשר יצרו לכם את האווירה שתמיד רציתם לביתכם, הדלתות הם עמוד התווך בין כל חדר וחדר ויש להעניק להם מחשבה רצינית ישנם הרבה סוגים של דלתות, דקורטיבי, דלתות מעץ, דלתות מפלדה, דלתות זכוכית במראה מודרני, מראה עתיק ועוד...השלימו את החסר ותנו לנו אתגר לבחור איתכם יחד את הדלתות שמתאימות בדיוק עבורכם.

קבלני שיפוצים במרכז רבים יודעים לעשות את העבודה 90% ונעזרים בשירות של קבלני משנה, אנו אצלנו מחזיקים את כל נותני השירות הנוספים כעובדי חברה, על כן השירות שלנו מהיר, איכותי ויציב. מעוניינים לקבל פרטים נוספים, להזמין אותנו לכוס קפה בכדי לקבל ייעוץ? חייגו אלינו, או צרו עימנו קשר ונציג חברת ע.ד פרויקטים יחזור אליכם בהקדם.

קבלני שיפוצים במרכז טובים יותר? לא בהכרח!

זקוקים לשירותיו של קבלן שיפוצים במרכז?

דבר ראשון וחשוב ביותר הוא ההבנה כי ישר קשר ישיר בין איכות קבלן השיפוצים לטיב השיפוץ ואיכותו. מהבנה זו נגזרים הצורך, הכדאיות והתועלת בבחירה מושכלת של הקבלן. בחירה כזאת מחייבת עריכת סקר שוק, בחירת קבלן שרשום בפנקס קבלני השיפוצים, מציג תיק עבודות שיפוץ שביצע מפנה אתכם לקבלת חוות דעת ממספר לקוחות, נותן קבלות על התשלום, אחריות על העבודה, מתחייב לסיים את השיפוץ בתוך לוח הזמנים שנקבע ומוסכם, מקפיד על פינוי מסודר של ההריסות והאשפה אל אתרי הטמנה ייעודיים ומורשים.

היצע רב של קבלני שיפוצים במרכז מקל על הבחירה מצד אחד ומקשה עליה מצד שני. דווקא בשל ריבוי הקבלנים חשוב להגדיר היטב את דרישות הסף שאתם דורשים ולבחון את מידת ההתאמה על פיהן. לחברות המבצעות עבודות שיפוץ כמו גם לרבים מקבלני השיפוצים העצמאיים יש אתר באינטרנט. הוא מהווה מקור חשוב, רלוונטי ויעיל לבחינת המקצועיות.

עוד יכול לעניין אתכם - התקנות החדשות לרישוי בנייה

להלן עצות וטיפים אחדים לבחירת קבלני שיפוצים במרכז

1. בחרו בקבלן המתחייב ללוות אתכם בכל שלבי השיפוץ.
2. עמדו על כך שכל קבלן שיפוצים במרכז שיציע שירות יתחייב לשימוש בחומרים האיכותיים ביותר, הנושאים תו תקן רשמי של מכון התקנים, על פי כתב הכמויות המקורי.
3. בררו עם הקבלן היכן הוא רוכש את החומרים ואת הכלים הסניטריים ומה מחירם. ייתכן כי תוכלו לרכוש מוצרים איכותיים ברמה הנדרשת במחיר זול יותר.
4. עמדו על קבלת התחייבות כתובה על אחריות הקבלן על עבודתו. בררו היטב מה משך זמן האחריות המקובל לגבי כל סוגי עבודות השיפוץ כגון: חשמל, אינסטלציה, איטום ועוד.
5. חשוב לוודא ולהסכים כי האחריות מחייבת את הקבלן לתקן את הטעון תיקון במסגרת האחריות של הקבלן על עבודתו.
6. חשוב לוודא ואולי אף לדרוש מהקבלן להיות מבוטח ביטוח צד ג'. במקרה של נזק חמור שייגרם לדירה בגלל עבודה לקויה, רשלנית, או גרוע מזה- רצון לחסוך חומרים ולהוזיל את עלויות התשומות, בהעדר ביטוח סביר להניח כי כאשר הקבלן ייתבע על תשלום בגין הנזק הוא לא יוכל לשלם, לכן חשוב שיהיה מבוטח, כדי שתוכלו- שלא תדעו...- לתבוע את חברת הביטוח שלו.
7. על פי רוב שיפוץ דירות או שיפוץ בתים בחורף זול יותר. לא כדאי להיחפז ולשפץ בקיץ.
8. בחרו בחברה מקצועית, אמינה, שיש לה שירות לקוחות מהיר ואדיב. חברה שחותמת אתכם על חוזה עבודה ברור, בהיר ומסודר, שאין בו אותיות קטנות וכל סעיפיו ברורים לכם ומוסכמים על ידכם.
9. כאשר אתם בוחרים קבלן שיפוצים במרכז מומלץ ליצור קשר עם חברה המבצעת פרוייקטים של שיפוץ בתים בכל מתאר נדרש.
10.חברת ע.ד שיפוצים לדוגמה ( לדעת רבים- למופת!) עובדות מול תכניות אדריכלים ומעצבים, מעסיקה שיפוצניקים המתמחים בסוג מסוים של שיפוץ כגון חשמל, חברות עפר, ריצוף, צבע, הריסות שיפות מבנים גדולים, מטבחים, חדרי שינה ועוד.

קבלני שיפוצים במרכז

חברתנו מציעה סל שירותים ייעודיים מגוון.

החברה מנצלת את יתרונה הגודל והקשרים שלה על פני המתחרים שלה, זה בא לידי ביטוי בכך שהיא יכולה להקצות לכל לקוח נציג מטעמה שילווה אותו בכל משך הפרויקט.

השיפוץ ויהווה עבורו כתובת לכל דבר ועניין. השם הטוב של ע.ד פרויקטים והמוניטין של קבלני השיפוצים הממוקמים במרכז מטעם חברת ע.ד שיפוצים, בא לידי ביטוי באיכות השיפוץ ובשדרוג איכות החיים במתחם המשופץ.

מלאו פרטים בטופס או צרו קשר אם חיפשתם קבלן שיפוצים מהרצליה, ראשון לציון, רחובות, רשפון, רעננה.

[contact-form-7 id="1238" title="צור קשר רחב_TEst"]

Save

Save

Save

Save