google-site-verification=43CtGw889zVrrv3Gz8RDmmRl2vq0Im6imyA_77YNOnY
עיצוב פנים

עיצוב פנים lifestyle

עיצוב פניםעיצוב פנים זהו lifestyle וחותם אישי!

עיצוב פנים: איך תורם עיצוב הפנים למימוש מאפייני ה lifestyle שלכם והחותם האישי? 

תחום עיצוב הפנים נוגע בכל תחומי העיצוב הקיימים כגון, עיצוב תעשייתי, עיצוב משרד, עיצוב בית מודרני, כפרי וכד' ועיצוב פנים הוא נדבך מרכזי בחיים שלנו בהגדרת ה lifestyle. עיצוב פנים הוא תחום מפותח מאוד והנו חותם אישי למעצב/ת ולמזמין השירות, החותם הוא בצורת ההגשה, בפרטים הקטנים ובסגנון העיצוב אשר יכול לשדר אלף ואחד מצבים, דמויות, השראות, טעמים, צבעים ועוד…

העיצוב עוזר לנו מאוד לבטא את התחושות שלנו, האחד כלפי השני בזוגיות, ברווקות כלפי האורחים והאישיות של האדם המארח בביתו המעוצב. הרעיון המרכזי של עיצוב בבית, במשרד או במקומות אחרים הוא שהסביבה תהיה נוחה ונעימה, מכאן ואילך השמיים הם הגבול.

עיצוב , ארכיטקטורה או אדריכלות מוגדרת בעיני רבים כאומנות, אומנות הבנייה אשר משוטטת בין הנדסה וראיה מרחבית לבין העיצוב של הבנייה והאמנות לשמה. עיסוק ופיסול חלל וסביבת הבניה עשוי לכלול אלמנטים שונים ומיוחדים הן ברמת המקרו, ועד לרזולוציית המיקרו. עיצוב פנים נוגע בחלל הבית בתוכו אך לא נוגע בחיצוניותו.

למעטפה אחריות אחרת, איש מקצוע אשר אחראי למעטפת ולעיצובה נקרא אדריכל, ארכיטקט או מעצב מבנים. כן גם מעצבת פנים תוכל לדאוג למרחב ולשפה הגרפית שתהיה אחידה, אך לא בהכרח זהו תפקידו או תחום "השיפוט" העיצוב שלו. על מנת להגיע לרמה טובה של עיצוב פנים, על המעצבת לשבת עם הלקוחות, להבין את הצרכים, להבין את התקציב..ומשם ליצור חלל המתאים ע"פ הבנתו. לכן החיבור בין מעצב/ת הפנים לבין הלקוח חשוב..אם המעצב/ת לא הבין את הצרכים, משמע לא יקלע למטרת הזוג הצעיר שבחר לעצב ע"פ אופי מסויים, אם המעצב לא התייחס לתקציב שיש לזוג משמע שהתכנית שיבצע עבורם אינה רלוונטית, כי לזוג אין את התקציב.

עיצוב פנים

בין עיצוב פנים ל lifestyle

מהו lifestyle? lifestyle הוא החלום הטבעי שלכם, הנראות של עצמכם בחלל של הבית. איך אתם רואים את עצמכם בזמן הפנאי בחלל? איך אתם רואים עצמכם כשאתם מזמינים אורחים לביתכם?

כך תדמיינו את ביתכם, תפליגו למקומות אחרים ושאינם שיגרתיים בחייכם ורק אז תיגשו לסרטט את העיצוב לבית שלכם. רק לאחר שתמצו את הפוטנציאל של המבנה העיצובי אש רייתן לכם השראה גדולה לשארית חייכם. ביתם צריך להיות ה lifestyle האישי עם החותם שיש רק לכם.

lifestyle של אחד לא מתאים ל lifestyle של אחר…לדוגמא: כמה פעמים מצאתם עצמכם בבית של חברים אשר אמרו לכם…בנינו והשקענו בבית שלנו וכשהגעתם מצאתם בית מעוצב אך החלל לא דיבר אליכם ונראה היה כרייקני. האם העיצוב שלהם מכוער? לא!

העיצוב שלהם פשוט ה lifestyle האישי והחותם האישי שלהם. זה הרעיון, זה החזון של הזוג ולא שלכם. לכן אל תתפלאו אם יגיעו חברים לביתכם והם לא יגיבו על ביתכם המעוצב והיפה כפי שהייתם מצפים שהם יגיבו, אין שום צורך להרים את הגבה כשהם מסתכלים על הבית ומשנים נושא כאילו הבית מעוצב בצורה רגילה ופשוטה 🙂

שיפוץ דירות - שיפוץ אמבטיה

כיצד נוכל להתאים עיצוב פנים של ביתנו ל-lifestyle שלנו?

בראש ובראשונה עלינו להבהיר לעצמנו מהו ה lifestyle  שלנו אשר יהיה הייחודי רק לנו, או לאיזה lifestyle  אנו שואפים להגיע. כשאנו ניגשים לעיצוב החלל הבייתי והפנימי שלנו לדוגמא החדר הפרטי שלנו, למרבית האנשים זהו האיזור האינטימי ביותר עבורם..

אנו נשאל את עצמנו מספר שאלות כגון: מהם הצרכים שלנו?  האם נארח אורחים בחדר האינטימי שלנו? האם נאחסן בחדר זה דברים? האם אנו רוצים לתלות תמונות, לעשות שימוש באביזר, רהיט כזה או אחר? לשים מנורות? לכמה חדרי רחצה או שירותים אנו זקוקים? האם יהיה לנו ארון לראווה של הספרים שלנו או התמונות?

אם יהיה בחדר שלנו ארון בגדים גדול או חדר ארונות? האם יהיה לנו הצורך בשקט ולחדר עבודה נוסף או לעבודה או ללימודים? וכד'. השלב הבא נמליץ ללכת על בחירת הצבעים, המרקמים הדומיננטיים בחדר, אשר בסופו של התהליך יתאים למעטפת הביתית שנרצה לשדר ליקום.

אנו תלויים לא רק בעיצוב אלא גם בבעלי מקצוע נוספים

בבואכם לשפץ בית תיקחו בחשבון שיש יותר ממה שאתם חושבים פרמטרים גורליים להצלחת הפרויקט, על כולם "מנגן" קבלן השיפוצים הוא ידאג שהם יתחילו בזמן, יתנו את התעריף ההוגן ביותר, ידאג שהם יעבדו ויעמדו בזמנים שהוקצבו לפרויקט, שההתקנה תתבצע כמו שתוכנן, שהשקעים יהיו כמו שסוכם ובנקודות שביקשתם, שהרובה תיעשה בצורה מקצועית והעבודה תחזיר מעמד לאורח זמן במקומם

בישראל יש המון בעלי מקצוע, כולם טובים ונחמדים..אך לצערינו רובכם לא רואים את קיצורי הדרך שהם נוקטים/בוחרים לקחת. לפעמים קיצור הדרך הוא ממש עיגול פינה קטנה שאינה מזיקה לאיש. אך לפעמים אנו נתקלים בכאלו שבוחרים לעגל פינות שאסור לעגל… ממליצים לכם פשוט לבחור את הקבלן שיפוצים ולקחת גם פקח בנייה. חשוב שלכל אחד יהיה פיקוח למקרה ותקבלו עבודה פגומה תהיה כתובת שתוכלו להתלונן בה.

איך נוכל להתאים את עיצוב הפנים לסגנון החיים שלנו?

קודם כל עלינו להגדיר מהו סגנון החיים הייחודי שלנו, או לחילופין מה הוא סגנון החיים אשר אליו אנחנו שואפים. כאשר אנחנו מעוניינים לעצב את החלל הפנימי שלנו, האזור הכי פרטי בחיינו, אנו צריכים מבעוד מועד לשאול את עצמנו מה הם התפקודים הרצויים בו. נשאל את עצמנו סדרה של שאלות, כמו למשל – האם אנחנו אוהבים לארח אורחים? האם אנחנו מעוניינים לבשל ולארח אורחים בו זמנית? האם אנו אוהבים לבשל? מה מספר הדיירים אשר מתגוררים בבית ומה הם הצרכים שלהם? האם אנו זקוקים לפתרונות אחסון מיוחדים? לכמה חדרי שירותים ורחצה אנו זקוקים? האם אנו רוצים להתפאר בפני כל באוספים שלנו או לחילופין בספרים שלנו? אולי אנו מעוניינים במקום שבו ניתן יהיה לעשות כושר? עד כמה גדול אנו רוצים שיהיה ארון הבגדים שלנו? האם אנו מעוניינים ליצור אזור שקט עבור לימודים או עבור עבודה? וכיוצא בזה. אחרי שנענה על כל השאלות הללו, מגיע השלב של בחירה של מרקמים, צבעים וגוונים, העדפות וכל אותם תחומים שיכולים לסייע לאווירה חיובית ומצודדת בבית שלכם.

לחצו כאן לשירות של שיפוץ דירה קומפלט

[contact-form-7 id="448" title="צור קשר רחב"]

 

Save