google-site-verification=43CtGw889zVrrv3Gz8RDmmRl2vq0Im6imyA_77YNOnY
מעצבת פנים

מעצבת פנים

[contact-form-7 id="448" title="צור קשר רחב"]

מעצבת פנים או מעצב פנים?

מעצבת פנים – באם אתם מעוניינים שמישהו מקצועי יעצב לכם את הבית, אתם חושבים על מי זה יהיה? מעצבת פנים או מעצב פנים? שאלה זו אומנם קצת תמוהה, אבל לאחרונה עלתה התמונה כי תחום עיצוב הפנים נשלט באופן מובהק על ידי מעצבות הפנים. כאשר עוברים על מאה תוצאות החיפוש במנועי החיפוש מגלים כי על כל חמש מעצבות פנים יש מעצב פנים אחד. אם תבקרו במכללה לעיצוב פנים, תגלו פערים של מאות אחוזים בין מעצבות פנים למעצבי פנים, כמובן לטובת מעצבות הפנים.

נשאלת השאלה – איך זה קרה שדווקא בתחום הזה יש רוב מוחץ לנשים על גבי הגברים והאם זה צריך לשנות לקהל הלקוחות? האם באמת כשאתם נגשים לשיפוץ הבית אתם שואלים את עצמכם באוטומט האם לקחת מעצב או מעצבת ומה הוא גורם ההחלטה לכך? מעצב פנים הינו מקצוע, אבל הוא לא באמת מקצוע נרכש. כל בן אדם יכול להתעורר היום בבוקר ולעשות החלטה שמהיום הוא מחליט שהוא מעצב פנים. במקביל, יהיה לכם קשה למצוא מעצב פנים או מעצבת פנים אשר לא למדו בבצלאל, טכניון או במוסדות מכובדים אחרים כך שלימודי עיצוב פנים אינם חובה למקצוע אך סביר להניח שהם הכרחיים לתחום. מה שמשפיע על כמות מעצבות הפנים הוא כמות הנרשמים ללימודי העיצוב וכנראה שזה מתחיל כבר בבית.

מעצבת פנים או מעצב פנים

 

נשים כמעצבות פנים – ההתחלה מהבית

נשים במדינת ישראל, כל עוד לא יוכח אחרת, הן המלכות של הבית, הן דואגות לכל המחסור בבית, דואגות שהבית יהיה נקי ומסודר, ובדרך כלל הן האחראיות היחידות לגידול הילדים לפחות בשלבים הראשונים לחייהם. גם אם בבית ישנה עוזרת בית, היא מנוהלת בדרך כלל באמצעות אישה וכל אישה תאמר לכם שלהיות אמא זו עבודה בפני עצמה. בהרבה מקרים, כמו למשל – אדם שיגלה שיש לו קול יפה והוא יודע לשיר ויילך לפתח את הכישרון שלו באמצעות פיתוח קול, נשים עם חוש לסדר, אסתטיקה והפרקטיקה הנדרשת מהם בניהול הבית יפנו להרחבת הכישרון והפיכת התחביב של שמירת הבית יפה ופרקטי למקצוע של ממש.

חלק גדול מעיצוב פנים הוא לא רק תכנון בתוך הבית או על גבי תוכנת מחשב, אלא למעשה יציאה עם הלקוחות לקנייה של טפטים, חיפויים, רצפות, ריהוט, גופי תאורה וכיוצא בזה לבית החדש שלהם. ומי מתאים יותר לעבודה מאשר נשים אשר ידועות באהבתם לשופינג ולקניות…

במי כדאי לבחור – במעצב פנים או במעצבת פנים?

אז במי יש לבחור – במעצב פנים או במעצבת פנים? לכם כלקוחות זה בוודאי לא ממש משנה, אלא אם כן אתם בונים בית כנסת, או שאתם מהמגזר הדתי ויותר נוח לכם לעבוד עם בן המין שלכם. לעיצוב הבית שלכם אתם תבחרו את מעצב הפנים או את מעצבת הפנים אשר אליהם תתחברו הכי הרבה, מכיוון שבתהליך של עיצוב הבית שלכם מה שחשוב זה לא המחיר, אלא האם אתם מתחברים לעבודות קודמות של המעצבים והאם יש כימיה ביניכם.

מעצבת פנים פלטת צבעים

אז אם רוב המעצבות החלו את דרכן בעיצוב פנים בשל האהבה לעיצוב הבית, מה קורה עם הגברים מעצבי הפנים?

רוב מעצבי הפנים הגברים הם לא רק מעצבי פנים שלמדו עיצוב פנים או לא למדו, אלא החלו את דרכם בלימודים לתואר אדריכלות ומשם הרחיבו את התחום גם ללימודי אדריכלות פנים. אדריכל הינו בוגר תואר באדריכלות שלימודיו במשך כחמש שנים. הלימודים כאן עוסקים לא רק בחלל הפנים של הבית, אלא עיצוב ותכנון הבית מבפנים, מבחוץ ואף התאמתו לסביבה. אדריכל מוסמך לתכנן שינויים מבניים של הבית ולאשר אותם מול הרשויות. באדריכלות ניתן לעשות לימודי המשך לתארים ולהתמחויות נוספות כמו מתכנני קניונים, ערים וכדומה.

חברת ע.ד פרויקטים הנה אחת מחברות הקבלנות המובילה בתחום הבניה הקלה, בניה ושיפוצים בדגש למרכז הארץ ובכל רחבי הארץ, יש ברשותנו ארסנל של שיתופי פעולה עם נותני שירות בתחום השיפוצים הכללים ונקודתיים, כגון שיפוץ למטבח, שיפוץ חדרי שינה, שיפוץ חדרי אמבטיה ועוד, צור קשר ואנו נבחר עבורך את מעצב או מעצבת הפנים שתתאים במיוחד עבור הצרכים שלך.

לחצו כאן בכדי לעבור לעמוד של קבלן שיפוצים מומלץ

[contact-form-7 id="448" title="צור קשר רחב"]

Save