אודות

פתרונות בניה מתקדמים

קבלן שיפוצים- חברת ע.ד.פרוייקטים היא חברת פרויקטים בתחום הבניה וגמר, לא עוד קבלן שיפוצים רגיל שלא יודע להתמודד עם כל הלחץ שמוטל עליו, כי החל מהיום תקבלו שירות אדיב ומקצועי שייתן מענה החל משיפוץ דירה, שיפוץ מטבח, שיפוץ דירות ובתים פרטיים.

חברת ע.ד.פרוייקטים נותנת את המענה לשיפוצים מבכל הסוגים בכל רחבי הארץ תוך שימת דגש לאיכות, שירות וייעוץ, אתם משקיעים הרבה כסף ומגיע לכם את הטוב ביותר, לכן נשמח להגיע לפגישה ולראות היכן וכיצד נוכל לעזור בייעוץ והכוונה ממה מתחילים ואיפה, באלו עלויות (זה חשוב לא פחות) ומה היא התקרה שלכם.

 

 

קבלן גמר עד מפתח

לע.ד. פרויקטים קבלן שיפוצים עד גמר העבודה האחראי על לוח הזמנים, התקציב וניהול הפרויקט באופן מלא ובמקצועיות גבוהה ושירותיות סבלנית. דרכו תוכלו לקבל את כל התשובות לכל שאלה ושאלה, ואת הליווי המלא לפרויקט.

קבלן רשום

לחברת ע.ד. פרויקטים קבלן רשום העומד בכל התנאים הנדרשים מטעם רשם הקבלנים המבצע עבודות פנים ועבודות שטח מבוקרות, מפוקחות ובבטיחות ומקצועיות גבוהה למען בטיחותכם ושביעות רצונכם.

קבלן בניין

ע.ד. פרויקטים מעסיקה קבלני בניין בעלי אמון גבוה ובטיחות גבוהה בבניית מבנים, עבודות תשתית, חלקי מבנים ופרויקטים נוספים מהקלים ביותר, ועד למורכבים ביותר. עם הכנת תכנית עסקית מסודרת, כתב כמויות וליווי מקצועי מהרגע הראשון.

קבלן בניה קלה ועץ

בחברת ע.ד. פרויקטים מבצעים בניה קלה בטוחה ואיכותית ובמקצועיות ברמה גבוהה על ידי קבלן בניה קלה ועץ מוסמך ומורשה. הבניה הקלה מתאפיינת בפרמטרים ושיטות עבודה שאותה מכירים אך ורק אנשי המקצוע הטובים ביותר, המתמחים בתחום זה.

0
מבנים ששיפצנו
0
אנשי צוות
0
דיירים מרוצים
0
פרוייקטים